wtorek, 15 lipca 2014

LOT-wielkie zniżki dla Małych Podróżników (z komentarzem)

http://www.lot.com/pl/pl/
Z okazji zostania partnerem filmu Samoty 2 - LOT chwali się wprowadzeniem zniżki dla dzieci na bilety kupowane do końca 2014 r.
- przenalizowaliśmy tą ofertę czy faktycznie jest taka atrakcyjna i wyszło, że:
- 100 % zniżka na lotach krajowych dla niemowląt i dzieci do 2 lat nie jest wcale jakąś specjalną ofertą - większość linii lotniczych oferuje darmowe/ prawie darmowe przeloty dla dzieci w tym wieku o ile nie zajmują osobnego miejsca i podróżują na kolanach opiekunów.
Dorosły pasażer może przewozić pod opieką dwoje niemowląt. Drugie niemowlę musi zajmować dodatkowe miejsce obok opiekuna (bilet ze zniżką dla dziecka). Na pokładach samolotów Boeing-787 istnieje możliwość wypożyczenia na czas przelotu specjalnej kołyski do przewozu niemowląt.
-Do 50% zniżki na lotach krajowych dla dzieci w wieku 2-11 lat. Wysokość zniżki zależy od konkretnej taryfy. Dziecko powinno podróżować pod opieką osoby dorosłe.
Dziecko w wieku od 5 do 11 roku życia może podróżować bez opieki osoby dorosłej (w tym przypadku asysta personelu pokładowego LOT jest dodatkowo płatna). Dziecku podróżującemu bez opieki osoby dorosłej nie przysługuje zniżka.
- 90% zniżki na lotach międzynarodowych dla niemowląt i dzieci do 2 lat - podobnie jak w lotach krajowych - ta zniżka również jest praktykowana przez większość przewoźników. Maluch nie powinien zajmować osobnego miejsca i podróżować z dorosłym.
Zniżka dla niemowląt wynosi 90% od wartości taryfy normalnej. Dorosły pasażer może przewozić pod opieką dwoje niemowląt. Drugie niemowlę musi zajmować dodatkowe miejsce obok opiekuna (bilet ze zniżką dla dziecka). Na pokładach samolotów Boeing-787 istnieje możliwość wypożyczenia na czas przelotu specjalnej kołyski do przewozu niemowląt.
- 25% zniżki na lotach międzynarodowych dla dzieci w wieku 2-11 lat.
Zniżka wynosi 25% od wartości taryfy normalnej. Dziecko powinno podróżować pod opieką osoby dorosłej na wszystkich odcinkach podróży. Dziecko w wieku od 5 do 11 roku życia może podróżować bez opieki osoby dorosłej (w tym przypadku asysta personelu pokładowego LOT jest dodatkowo płatna). Dziecku podróżującemu bez opieki osoby dorosłej nie przysługuje zniżka.
Mój komentarz - zniżki dla dzieci w wieku do 2 lat są powszechnie stosowane przez przewoźników.
Jeśli chodzi o starszaków do 11 roku życia - wszystko będzie zależało od tego, jaką taryfę uda nam się znaleźć - na lotach krajowych pewnie będzie to "ręcznie sterowane przez przewoźnika" (napisano, że "do 50%) - czyli w zależności od taryfy będzie obniżka większa lub mniejsza.
Najbardziej atrakcyjna może być oferta 25% off na loty międzynarodowe dla dzieci 2-11 lat tym bardziej, że okres promocji obejmuje wakacje i wyloty na Święta grudniowe.
Samolot w barwach bajki "Samoloty"


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania